18-ste z rzędu zwycięstwo MZGZ LKS Różnowo!!!

MZGZ LKS Różnowo 5:0 LKS Płomień Turznica - relacja

W ubiegłą niedziele nasza drużyna zwyciężyła kolejne spotkanie. Tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna LKS Płomień Turznica. Mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla Różnowa. Było to 18-ste kolejne zwycięstwo naszej drużyny w oficjalnych rozgrywkach.

Po raz kolejny w tym sezonie dobrze zorganizowana drużyna z Różnowa skutecznie przeciwstawiła się atakom zajmującej wówczas drugie miejsce w tabeli ligowej drużynie z Turznicy. Gospodarze udokumentowali swoją przewagę strzelonymi trzema bramkami w pierwszej połowie. Pierwsza bramka została zdobyta po rzucie karnym - 10' Przemek Płoszczuk. Kolejny gol zostaje strzelony 3 minuty później. Po stałym fragmencie gry (rzut wolny), w zamieszanie w polu karnym gości Paweł Sędrowski uderza z kilku metrów piłkę do bramki zdobywając tym samym swojego pierwszego gola w barwach Różnowa. Ostatnia bramka pierwszej odsłony spotkania pada w 45'. Dośrodkowanie piłki przez Kamila Kulas z bocznego sektora boiska dociera do Przemysława Płoszczuk - ten pewnym strzałem głową ustala wynik spotkania na 3:0 dla gospodarzy. Goście stworzyli kilka sytuacji bramkowych w polu karnym Różnowa; Żadna z akcji ofensywnych Turznicy nie została udokumentowana zdobyciem bramki - po raz kolejny w tym sezonie z dobrej strony pokazała się obrona gospodarzy.

Druga połowa spotkania w wykonaniu naszej drużyny przebiegała zgodnie z założeniami sztabu szkoleniowego. W dalszym ciągu zespół z Różnowa skutecznie przeciwstawiaj się akcjom ofensywnym drużyny przyjezdnej; W drugiej odsłonie meczu nasza drużyna skutecznie wykończyła dwie sytuacje bramkowe. Czwarta bramka meczu pada po rzucie rożnym. Dośrodkowanie piłki na krótki słupek bramki gości wykorzystuje Kamil Kulas - strzałem głową umieszcza piłkę w siatce (86'). Ostatni gol tego dnia zostaje zdobyty również do dośrodkowaniu z rzutu rożnego - do piłki skierowana na drugi słupek bramki dochodzi Aleksander Ostrowski - strzałem głową pokonuje bramkarza Turznicy. Wynikiem 5:0 dla MZGZ LKS Różnowo kończy się spotkanie.

Nasza drużyna dodaje do 24pkt-ów kolejne trzy i pozostaje na pierwszym miejscu w tabeli ligowej. Dorobek naszej drużyny to: 9 zwycięstw (po 10-ciu kolejkach spotkań: jeden zaległy mecz), 0 remisów, 0 porażek, 27pkt-ów, 43 bramki strzelone, 9 bramek straconych. Jako jedyna w lidze drużyna z Różnowa nie przegrała meczu od początku sezonu!!!

Skład drużyny oraz pozostałe informacje (pierwsza "jedenastka", zmiany, statystyki) są dostępne w linkach na początku artykułu.

Kolejne starcie odbędzie się w Wojciechach. Będzie to przedostanie spotkanie w tej rundzie. Mecz odbędzie się 29.10.2016r. o godz. 15:00. Serdecznie zapraszamy!!!