Kolejna ważna wygrana!!!

W miniony weekend MZGZ LKS Różnowo podejmowało na własnym stadionie drużynę GKS Gietrzwałd-Unieszewo. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla LKS-u.

Mecz z Gietrzwałdem nie należał do łatwych. Goście od samego początku spotkania byli skupieni wyłącznie na odpieraniu ataków gospodarzy. Z kolei drużyna z Różnowa, która w większości czasu prowadziła grę nie potrafiła udokumentować swojej przewagi zdobyciem bramki. Taki obraz gry utrzymał się przez całe spotkanie. Drużyna z Różnowa dopieła swego i w 71 minucie zdobyła bramkę - po dośrodkowaniu w pole karne piłkę w siatce umieszcza Kamil Kulas.

3 punkty po raz kolejny zostały dodane do dorobku naszej drużyny; Po siedmiu kolejkach spotkań MZGZ LKS Różnowo objęło prowadzenie w tabeli ligowej.

Skład drużyny oraz pozostałe informacje (pierwsza "jedenastka", zmiany, formacja, statystyki) są dostępne w linkach na początku artykułu.

Aktualnie przed naszą drużyną spotkanie z drużyną z Lidzbarka Warmińskiego - w sobotę 08.10.2016r. o godz. 16:00 o kolejne punkty powalczymy z miejscową Polonią. Serdecznie Zapraszamy naszych sympatyków na to spotkanie!!!