Komunikat WMZPN w sprawie ostatecznego podziału na grupy w rozgrywkach sezonu 2014/2015

Po uwzględnieniu ostatnich, przesłanych przez Kluby, wniosków o dokonanie zmian w propozycji podziału na grupy rozgrywkowe, WMZPN zaprezentował ostateczny podział na klasy i grupy rozgrywkowe w sezonie 2014/15.

Poniżej prezentujemy skład naszej grupy:

"A Klasa – MAPA: kliknij

A Klasa – Grupa 3

1. KS Leśnik Nowe Ramuki / LKS Tyrowo (1)
2. Pisa II Barczewo
3. GKS Błękitni Stary Olsztyn
4. KS Tempo Ramsowo Wipsowo
5. LKS Różnowo
6. GKS Gietrzwałd Unieszewo
7. KS Burza SRWSIO Słupy
8. KS Zryw Jedwabno
9. GKS Dźwierzuty
10. SKS Szczytno
11. GLKS Jonkowo

(1) - W związku z wycofaniem drużyny KS Drwęca II NML – Barkas przed rozpoczęciem sezonu 2014/15 zostanie rozegrany baraż o utrzymanie w Klasie Okręgowej pomiędzy KS Leśnik Nowe Ramuki – GKS Grunwald Gierzwałd (ostatnie miejsca w 1 i 2 grupie Klasy Okręgowej w sezonie 2013/14). LKS Tyrowo w przypadku zwycięstwa KS Leśnik Nowe Ramuki będzie przypisane do grupy 3 A Klasy, a w razie zwycięstwa GKS Grunwald Gierzwałd do grupy 4 A Klasy.

W wyniku przeprowadzonego losowania gospodarzem pierwszego meczu barażowego będzie GKS Grunwald Gierzwałd (sobota 26 lipca, godz. 17:00), a gospodarzem meczu rewanżowego KS Leśnik Nowe Ramuki (sobota 2 sierpnia, godz. 16:00). W meczach barażowych będą mogli wziąć udział jedynie zawodnicy uprawnieni do gry w tych drużynach na sezon 2014/15 z uwzględnieniem kar dyskwalifikacji wynikających z sezonu 2013/14 (nie dotyczy wykupionych kar za żółte kartki)."