Podsumowanie okresu przygotowawczego do rundy rewanżowej sezonu 2016/2017❗❗❗

Rozgrywki rundy wiosennej rozpoczynają się za niespełna tydzień. Czas na krótkie podsumowania pracy jaką drużyna włożyła, aby przygotować się do walki o mistrzostwo ligi.

MZGZ LKS Różnowo do meczów rundy wiosennej przygotowywało się od połowy stycznia br. W tym czasie zajęcia praktyczne odbywały się kilka razy w tygodniu na Olsztyńskich Orlikach. Tydzień treningowy LKS kończył meczami kontrolnymi, które w większości odbywały się na stadionie na Osiedlu Dajtki. Łącznie rozegraliśmy 13 meczów. Mieliśmy przyjemność zaprezentować swoje umiejętności drużynom z B-Klasy, A-Klasy, Ligi Okręgowej, IV i III Ligi.

Statystyki:
13 rozegranych spotkań
9 zwycięstw - m. in. z: Stomil II Olsztyn (IV Liga), MLKS Motor Lubawa (III Liga), KS Fortuna Gągławki (Liga Okręgowa), KKS Warmia Olsztyn (Liga Okręgowa)
2 remisy - DKS Dobre Miasto (Liga Okręgowa), Kormoran Zwierzewo (Liga Okręgowa)
2 porażki - Gks Wikielec (IV Liga), Pisa Barczewo (Liga Okręgowa)
bramki strzelone: 45
bramki stracone: 24

W czasie przygotowań do naszej drużyny dołączyło kilku zawodników. Cieszy nas fakt, że w naszych szeregach pojawiło się kliku zawodników o statusie młodzieżowca, o których tak zabiegaliśmy. Sylwetki nowych przedstawicieli zostaną przedstawione niebawem.

Na zakończenie zostaje nam tylko zaprosić Wszystkich sympatyków MZGZ LKS Różnowo na zmagania naszej drużyny w walce o mistrzostwo A-Klasy sezonu 2016/2017 Widzimy się na boisku już w przyszłą sobotę. Zaczynamy zaległym spotkaniem z MKS Jeziorany