Różnowo znowu górą!!!

Ostatnie spotkanie ligowe MZGZ LKS Różnowo rozegrało z drużyną KS Leśnik Nowe Ramuki. Mecz zakończył się wynikiem 0:6 dla drużyny  gości.

Pierwsza połowa spotkania jak i cały mecz toczył się głównie na połowie Leśnika. Zawodnicy z Różnowa swobodnie rozgrywali piłkę często stwarzając sytuacje bramkowe. Zagrania w pole bramkowe nie przynosiły jednak zdobyczy bramkowych. Pierwsza bramka dla Różnowa została zdobyta z rzutu karnego - zdobywcą gola został Przemysław Płoszczuk. Następnie jedno z dośrodkowań piłki w pole karne dociera do naszego pomocnika (Jakub Stasiukiewicz), który pewnym strzałem umieszcza futbolówkę w bramce gospodarzy (asysta Przemysław Płoszczuk). Wynikiem 0:2 kończy się pierwsza połowa spotkania.

Druga część meczu bardzo dobrze rozpoczyna się dla drużyny przyjezdnej. Dośrodkowania z bocznych sektorów boiska przyczyniają się do strzelenia kolejnych bramek. Dwie asysty Cezarego Adamowicza - gole strzelają Przemysław Płoszczuk i Patryk Czokało. Gospodarze klika razy starali się zagrozić bramce drużyny przyjezdnej; Wszystkie ataki skutecznie odpierała obrona zespołu z Różnowa. W kolejnych minutach meczu przewaga LKS-u udokumentowana została jeszcze dwiema bramkami. Na listę strzelców wpisał się po raz kolejny w tym sezonie Jarosław Misiurek (asysta Marek Wójcicki) oraz Marek Wójcicki.

Mecz zasłużenie wygrywa MZGZ LKS Różnowo. 3 punkty i 6 bramek wędruje na konto naszej drużyny.

Skład drużyny oraz pozostałe informacje (pierwsza "jedenastka", zmiany, galeria, statystyki) są dostępne w linkach na początku artykułu.

To nie koniec emocji związanych z drużyną z Różnowa. Już w środę 29 września na własnym stadionie zmierzymy się w 1/16 Wojewódzkiego Pucharu Polski z drużyną GKS Stawiguda. Serdecznie zapraszamy już dziś na to spotkanie. Początek meczu godz. 15:30!!!