Tyrowo pokonane!!!

W minioną niedziele kolejne zwycięstwo ligowe zanotowała nasza drużyna. MZGZ LKS Różnowo na własnym terenie pokonało 2:0 drużynę LKS Tyrowo.

Od początku meczu nasza drużyna była strona dominująca. W pierwszej połowie meczu swoich szans nie wykorzystali Patryk Czokalo, Krzysztof Chmiel,  Jakub Stasiukiewicz, czy Przemysław Ploszczuk; Bardzo dobrze w bramce gości spisywał się bramkarz kilkakrotnie ratując swój zespół przed utratą bramki. Pierwsza połowa meczu nie przyniosła bramek.

Na początku drugiej połowy po zagraniu ręka w polu karnym sędzia dyktuje rzut karnego dla naszego zespołu - na gola zamienił Przemek Płoszczuk (50'). Kilka minut później po rzucie rożnym najprzytomniej w polu karnym zachował się Łukasz Moczulski (obrońca) podwyższając prowadzenie MZGZ LKS Różnowo (2:0). Do końca meczu nasz zespół kontrolował przebieg wydarzeń, a goście ograniczali się do sporadycznych kontraktów.

Skład drużyny oraz pozostałe informacje (pierwsza "jedenastka", zmiany, statystyki) są dostępne w linkach na początku artykułu.

Było to już 16 z rzędu zwycięstwo naszego zespołu w meczu o stawkę (13 ligowe i 3 pucharowe spotkania). Do końca rundy jesiennej pozostały do rozegrania cztery mecze - u "siebie" w najbliższa niedziele z Płomieniem Turznica oraz trzy mecze wyjazdowe (MKS Lidzbark Warmiński, KS Wojciechy oraz MKS Jeziorany)