W pierwszej części spotkania nasi zawodnicy kontrolowali grę i pomimo prowadzenia gości 1:0 to Różnowo schodzi na przerwę z trzybramkowym prowadzeniem (4:1). W drugiej odsłonie spotkania to Jonkovia jako pierwsza strzela bramkę; Gospodarze nie dają za wygraną i po chwili dwukrotnie wpisują się na listę strzelców - dwa strzelone gole zmieniają wynik spotkania na 6:2. W końcówce meczu goście dochodzą do sytuacji bramkowej, strzelając trzecią bramkę w tym meczu. Końcowe fragmenty spotkania to w dalszym ciągu dominacja gospodarzy - trzy strzelone bramki zamykają wynik meczu. Różnowo wygrywa 9:3. W meczu sędzia spotkania podyktował aż pięć rzutów karnych, w tym cztery dla naszego zespołu.

W zespole zadebiutowali Piotr Wobolewicz, Paweł Sędrowski, Łukasz Galik oraz Marek Wójcicki. Skład drużyny oraz pozostałe informacje (pierwsza "jedenastka", zmiany, formacja drużyny) są dostępne w linkach na początku artykułu.