Zwycięstwo, zwycięstwo, zwycięstwo...

Kolejne zwycięstwo na własnym stadionie odniosła nasza drużyna. Tym razem MZGZ LKS Różnowo poko nał 7:3 zespół GKS Błękitni Korona Starych Olsztyn Klewki.

Nasi zawodnicy w pierwszej połowie zdominowali przeciwnika strzelając pięć bramek. 3 minuta meczu - Przemysław Płoszczuk pokonuje bramkarza gości strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego z około 20 metra; 16 minuta - Krzysztof Chmiel wykorzystuje sytuacje sam na sam i podwyższa nasze prowadzenie; 18 minuta - ponownie Krzysztof Chmiel tym razem dopełniając formalności po składnej akcji całego zespołu (asysta Przemysław Płoszczuk); 28 minuta Krzysztof Chmiel tym razem asystuje, a swoją druga bramkę w meczu strzela Przemysław Płoszczuk. Pod koniec pierwszej połowy jeszcze jedna akcja przynosi bramkę 40. Tym razem asystuje Patryk Czokało, a swojego pierwszego gola w tym sezonie strzela Kamil Kulas.

W drugiej połowie w naszej drużynie następuje kilka zmian i mecz stał się bardziej wyrównany. Goście strzelają bramkę na 5-1 (61'), ale za chwilę zawodnicy naszego zespołu odpowiadają strzelając dwie bramki. 67 minuta na listę strzelców wpisuje się wprowadzony po przerwie Marek Wójcicki (druga asysta Patryka Czokało); 70 minuta Marek Wójcicki w roli asystenta, podaje do Przemysława Płoszczuk, który strzela trzecią bramkę w meczu. W końcówce goście zdobywają jeszcze dwie bramki. Mecz kończy się pewnym zwycięstwem naszej drużyny.

Za klika dni  tj. 25.09.2016 nasza drużyna zagra na wyjeździe mecz z KS Leśnik Nowe Ramuki. Po meczu z Leśnikiem LKS rozegra jeszcze jeden mecz. W środę 29.09.2016r. na własnym boisku spotkamy się w 1/16 WPP - przeciwnikiem naszego zespołu będzie GKS Stawiguda. Serdecznie zapraszamy!!!