1, 2, 3, ..., 6 bramek strzelonych Polonii!!!

W zaległym spotkaniu 8 kolejki rozgrywek zespół MZGZ LKS Różnowo wygrał 6-0 z MKS Polonia Lidzbark Warmiński.

Mecz świetnie rozpoczyna się dla naszego zespołu - daleki wyrzut z autu Patryka Czokało zamienia na bramkę Przemysław Płoszczuk (strzałem głową zdobywa pierwsza bramkę w meczu). Kilka minut później sędzia po faulu na Przemysławie dyktuje rzut karny, który na bramkę zamienia sam poszkodowany. Następnie piłkę ze środka pola zagrywa Piotr Wobolewicz, a sytuacji sam na sam nie marnuje Jarosław Misiurek i prowadzimy już 3-0. Pod koniec pierwszej połowy po składnej akcji całego zespołu Patryk Czokało pewnym uderzeniem podwyższa prowadzenie na 4-0.

W drugiej połowie nasz zespół nie był już tak skuteczny. Kilku dobrych sytuacji bramkowych nie wykorzystali Czokało, Płoszczuk, czy wprowadzony po przerwie Krzysztof Chmiel. W drugiej części spotkania dwukrotnie udało się jeszcze pokonać bramkarza gospodarzy. Najpierw asystę zaliczył nasz bramkarz Mirosław Szul (4 mecz z rzędu bez wpuszczonej bramki), który długim podaniem uruchomił Przemysława Płoszczuk. Nasz napastnik zdobywa 3 bramkę w meczu. Pod koniec meczu Polonię dobija Krzysztof Chmiel, który po prostopadłym zagraniu od Kamila Kulas w sytuacji sam na sam mija bramkarza i umieszcza piłkę do pustej bramki.

Skład drużyny oraz pozostałe informacje (pierwsza "jedenastka", zmiany, statystyki) są dostępne w linkach na początku artykułu.

Już w niedziele o godzinie 14.00 nasz zespół rozegra kolejny ważny mecz. Do Różnowa przyjedzie niepokonany w tym sezonie i zajmujący aktualnie 2 miejsce w ligowej tabeli zespól z Turznicy. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!!!